SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

SEO просування сайту

Контакти
 +38 (093) 795 9430
 +38 (066) 615 2541
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

SEO просування сайту

надає послуги по якісному SEO-просуванню сайтів. SEO просування сайтів в пошукових системах є наріжним каменем, без якого неможливо ефективно розвивати ресурс в мережі. SEO просування сайту в інтернеті актуально як для нових, щойно створених ресурсів, так і для тих, хто вже позіціонує свої товари чи послуги.

Склад послуги

  • Просування сайту по позиціях - виведення веб-ресурсу в ТОП Google по необхідних ключовим фразам;
  • Просування сайта по лідам - просування по певній вибірці запитів і направлено на зростання кількості цільових дій на сайті - збільшення обсягу дзвінків, заявок, реєстрацій, завантажень, відвідувань і т.п. (залежить від типу сайту і його цілей);
  • Просування на індивідуальних умовах - використовуються ті ж механізми і принципи, що і при звичайному позиційному, трафіковому або цільовому (ліди) просуванні, але з поправкою на кінцеві цілі проекту;
  • Аудит сайту - допоможемо з'ясувати причини, чому Ваш сайт не приносить прибутку. Підійде для тих, хто незадоволений якістю свого сайту і хоче провести повний аналіз поточної ситуації на сайті.

Переваги

Оптимізація бізнес-процесів, залучення нових клієнтів, розширення географії продажів, збільшення обсягів продажів за рахунок інтернет-аудиторії і користувачів мобільних пристроїв.

Ціни

Вартість послуги "SEO-просування сайтів" залежить від кількості ключових фраз, кількості рекламних кампаній, а також виділенного бюджету. На объєм бюджету впливає конкуренція тематики, вибрані інструменти просування та цілі, які Ви ставите перед собою. Від бюджету залежить, наскільки реальне та швидке досягнення цілей і вивід сайту в ТОП Google по необхідним ключовим фразам.

 
 

Друк Замовити послугу

Розрахунок вартості за допомогою online калькулятора не є остаточним і носить орієнтовний і ознайомлювальний характер. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!


 

Питання та відповіді. Задайте ваше запитання