ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсинг

Контакти
 +38 (093) 795 9430
 +38 (066) 615 2541
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

ІТ-аутсорсинг

пропонує розробку сайтів будь-якого рівня складності - інтернет-магазин, корпоративний портал, інтернет-сервіс, система бронювання та обробки заявок, калькулятори для розрахунку будь-яких даних та інші веб-додатки. Щоб знайти правильне рішення, ми завжди знайомимося з бізнес-цілями, для досягнення яких проектується те чи інше рішення. Наші фахівці мають широкий досвід використання різних платформ для побудови сайту, тому в кожному конкретному випадку ми пропонуємо Клієнтам найбільш підходящий варіант.

Тарифний пакет

  • ЭКОНОМ - оптимальний пакет для фізичних осіб - підприємців і компаній малого бізнесу;
  • СТАНДАРТ - пропозиція для компаній малого і середнього бізнесу;
  • ПРЕМІУМ - кращий вибір для великих компаній і великих підприємств.

Переваги

Крім розробки сайту і його створення «під ключ», ми забезпечуємо комплексну підтримку Вашого сайту, включаючи подальше розміщення, оптимізацію, підтримку і обов'язкове SEO просування Вашого Інтернет-ресурсу. Ми впевнені в тому, що у величезному просторі мережі Інтернету завжди знайдуться Ваші потенційні клієнти, яким вкрай необхідна інформація, що надається Вами.

Ціни

Вартість послуги "ІТ-аутсорсинг" залежить від конкретних цілей, які ставить перед нами замовник, а також виділеного бюджету.

 
 

Друк Замовити послугу

Розрахунок вартості за допомогою online калькулятора не є остаточним і носить орієнтовний і ознайомлювальний характер. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!


 

Питання та відповіді. Задайте ваше запитання