Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація

Контакти
 +38 (044) 221 4851
 +38 (050) 487 6619
 +38 (096) 540 2821
 +38 (093) 795 9430
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

Реєстрація, реорганізація та ліквідація підприємств

надає юридичні послуги юридичним та фізичним особам щодо реєстрації, реорганізації і ліквідації підприємств будь-якої форми власності. Експерти нашої компанії виконають всі необхідні дії в підготовці при установі та державної реєстрації нового суб'єкта господарювання, розкажуть про зміст і оформленні відповідної документації, розкриють секрети формування статутного капіталу, підкажуть, як правильно зробити перші кроки облікової та кадрової політики. Правильний вибір форми ведення бізнесу - основа для його успіху та розвитку.

Склад послуги

  • Реєстрація юридичних та фізичних осіб;
  • Реорганізація юридичної особи (злиття, приєднання, виділення, поділ, перетворення);
  • Ліквідація юридичної особи;
  • Реєстрація змін до статутних документах;
  • Представлення інтересів в державних органах;
  • Консультування з питань, що виникають в процесі ведення бізнесу.

Переваги

Наші фахівці володіють глибокими практичними знаннями в сфері правового супроводу бізнес-процесів, мають досвід розробки як стандартних, так і нестандартних рішень.

Ціни

Вартість послуги "Реєстрація, реорганізація та ліквідація підприємств" залежить від багатьох факторів і в кожному випадку визначається індивідуально. У будь-якому випадку вартість виправдає всі Ваші тимчасові витрати, неначебто Ви вирішили пройти цю процедуру самостійно.Стоимость услуги "Регистрация, реорганизация и ликвидация предприятий" зависит от многих факторов и в каждом случае определяется индивидуально. В любом случае стоимость оправдает все Ваши временные затраты, как если бы Вы решили пройти эту процедуру самостоятельно.

 
 

Друк Замовити послугу

Розрахунок вартості за допомогою online калькулятора не є остаточним і носить орієнтовний і ознайомлювальний характер. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!


 

Питання та відповіді. Задайте ваше запитання