Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту

Контакти
 +38 (044) 221 4851
 +38 (050) 487 6619
 +38 (096) 540 2821
 +38 (093) 795 9430
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

Просування сайту

надає послуги по якісному SEO-просуванню сайтів. SEO просування сайтів в пошукових системах є наріжним каменем, без якого неможливо ефективно розвивати ресурс в мережі. SEO просування сайту в інтернеті актуально як для нових, щойно створених ресурсів, так і для тих, хто існує в інтернеті кілька років.

Склад послуги

  • Просування сайту по позиціях - виведення веб-ресурсу в ТОП-10 Яндекса і Google по необхідних ключовим фразам;
  • Продвіженіe сайта по лідам - просування по певній вибірці запитів і направлено на зростання кількості деяких цільових дій на сайті - збільшення обсягу дзвінків, заявок, реєстрацій, завантажень, відвідувань і т.д. (залежить від типу сайту і його цілей);
  • Продвіженіe на індивідуальних умовах - використовуються ті ж механізми і принципи, що і при звичайному позиційному, трафіковий або цільовому (ліди) просуванні, але з поправкою на кінцеві цілі проекту;
  • Аудит сайту - допоможемо з'ясувати причину, чому Ваш сайт не приносить прибутку. Підійде для тих, хто незадоволений якістю свого сайту і хоче провести повний аналіз поточної ситуації на сайті.

Переваги

Оптимізація бізнес-процесів, залучення нових клієнтів, розширення географії продажів, збільшення обсягів продажів за рахунок інтернет-аудиторії і користувачів мобільних пристроїв.

Ціни

Стоимость услуги "SEO-продвижение сайтов" зависит от количества ключевых фраз, количества рекламных кампаний, а также выделенного бюджета. На объем бюджета влияет конкуренция тематики, выбранные инструменты продвижения и цели, которые Вы ставите перед собой. Но можно с уверенностью заявить следующее - хороший бюджет позволит быстрее достигнуть цели и максимально быстро вывести сайт в ТОП-10 Яндекса и Google по требуемым ключевым фразам.

 
 

Друк Замовити послугу

Розрахунок вартості за допомогою online калькулятора не є остаточним і носить орієнтовний і ознайомлювальний характер. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!


 

Питання та відповіді. Задайте ваше запитання