Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

Контакти
 +38 (044) 221 4851
 +38 (050) 487 6619
 +38 (096) 540 2821
 +38 (093) 795 9430
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

Аутсорсингова компанія "МК-ЕКСПЕРТ"

 

Шановні Клієнти і Партнери,
Ви знаходитесь на сайті
Компанії "MK-ЕКСПЕРТ"!

 

Аутсорсингова компанія "MK-ЕКСПЕРТ" (далі - ) надає: консалтингові та аутсорсингові послуги юридичним і фізичним особам.

Аутсорсингові послуги відрізняються індивідуальним підходом і допоможуть Вам підвищити ефективність підприємства, звільнити кадрові та фінансові ресурси, скоротити витрати на експлуатацію інформаційних систем і навчання співробітників. В результаті, Ви перекладаєте частину обтяжливою діяльності на фахівців нашої компанії, що спеціалізуються на даних напрямках. Це дозволяє направити Ваші зусилля на розвиток основних бізнес-процесів Вашого підприємства. У своїй роботі ми проявляємо гнучкість і враховуємо побажання наших Клієнтів.

Наша пропозиція

  • Бухгалтерські послуги з ведення бухгалтерського обліку та надання супутніх послуг.
  • Юридичні послуги в галузі ведення бізнесу та корпоративних відносин.
  • Інтернет-технології - розробка, створення й SEO просування сайтів.

Ваші переваги

Скориставшись нашими послугами, Ви отримуєте додаткові конкурентні переваги - економію коштів і часу.

Наші можливості

Кожен з наших фахівців - справжній професіонал у своїй галузі, ми допоможемо Вам вирішити будь-які питання по бухгалтерії, відстояти інтереси бізнесу, а також розробити Веб-сайт для пошуку потенційних клієнтів. В особі Ви отримуєте надійного партнера і значно підвищуєте ефективність своєї діяльності.Ми пропонуємо різні рішення в галузі фінансового, кадрового, правового та інформаційно-технологічного обслуговування. Залежно від завдань Вашого бізнесу, Ви можете скористатися як повним пакетом послуг, так і передати на аутсорсинг окремі процеси та ділянки. Індивідуальний підхід, гнучка цінова політика та високий рівень сервісу до кожного Клієнта, дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Ми поважаємо і цінуємо наших Клієнтів!

Наші ціни

У кожному підрозділі "Послуги та ціни" Ви можете скористатися онлайн-калькулятором розрахунку вартості послуг. Гнучке налаштування розрахунку дозволить Вам підібрати необхідний тарифний пакет під Ваші запити. Ми завжди готові обговорити Ваші побажання з обслуговування!

Хто ми?

- це команда фахівців в сферах бухгалтерського обліку, оподаткування та права, що мають багаторічний практичний досвід супроводу бізнесу та захисту законних прав та інтересів приватних осіб.

Чому обирають нас?

- це зручність, простота і доступність послуг для кожного клієнта. Наша компанія займається постійним моніторингом ринку, що дозволяє нашим клієнтам бути в курсі змін в процесі обслуговування.

Всю необхідну інформацію Ви можете отримати безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!