mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

mkEXPERT

Контакти
 +38 (093) 795 9430
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зворотний дзвінок

надає послуги юридичним і фізичним особам з різною системою оподаткування та організаційно-правовою формою щодо складання та подання фінансової та податкової звітності в Києві та Київській області.

Склад послуги

  • Підготовка та подача звітності;
  • Підготовка і подача річного / квартального звіту емітента цінних паперів;
  • Податкові декларації і звітність;
  • Звітність з єдиного соціального внеску;
  • Статистична звітність;
  • Нульова звітність для організацій і підприємців, у яких не було фінансово-господарської діяльності в перебігу звітного періоду (не здійснювались грошові операції, розрахунок заробітної плати, інші господарські операції).

Переваги

Ми гарантуємо грамотне складання і своєчасну подачу звітності, а також повну відповідність документації всім наявним нормам законодавства. Бухгалтерська звітність, податкова звітність та інші види звітності складаються нами з урахуванням багатого досвіду наших фахівців. Тому Ви можете бути впевнені, що здача бухгалтерської звітності Вашої організації буде повністю задовольняти вимогам державних інстанцій.

Ціни

Вартість послуги "Підготовка та подача фінансової звітності" залежить від кількості оброблюваних документів і регістрів бухгалтерського обліку.
Вартість послуги "Нульова звітність" расчитиваєтся, якщо в рядку таблиці "Кількість операцій" встановлено значення "0".

 
 

Друк Замовити послугу

Розрахунок вартості за допомогою online калькулятора не є остаточним і носить орієнтовний і ознайомлювальний характер. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися безпосередньо у фахівця, зв'язавшись з нами!


 

Питання та відповіді. Задайте ваше запитання